Szkolenia dedykowane są w głównej mierze wykonawcom dachów płaskich i fasad oraz projektantom, architektom i wszystkim zainteresowanym uczestnikom procesu budowlanego.

 

Dotychczasowe webinary objęły problematykę:

- Zielonych dachów w aspekcie zmian klimatycznych

- Realizacji dachów z blach fałdowych

- Bezpieczeństwa pożarowego dachu

- Projektowania i wykonywania ścian zewnętrznych w kontekście ppoż.

Nagrania udostępnione są na www.dafa.com.pl w zakładce wirtualna akademia.

Planowany na wrzesień harmonogram szkoleń obejmuje webinary o tematyce: fizyki budowli, dachów płaskich; techniki mocowań i zagadnień ppoż.

Jesienną serię otworzy ekspert Stowarzyszenia DAFA – Marian Bober omawiając zagadnienia techniki mocowań w kontekście obciążeń na łączniki i ich wpływu na nośność.

Szkolenie on-line z zakresu fizyki budowli przeprowadzi ekspert ppoż. DAFA - Daniel Drozdowicz. Webinar obejmie aspekty formalno-prawne, zasady obliczeń współczynnika przenikania ciepła U, mostki termiczne, przykłady tzw. „trudnych ścian” (z kaset stalowych czy konsol), przykłady obliczeń wilgotnościowych.

Zapraszamy do przyłączenia się do DAFA i skorzystania z nowej platformy  e-learningowej, która pozwoli wartościowo wykorzystać czas podnosząc przy tym kwalifikacje!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij