Stowarzyszenie DAFA zaprasza do udziału w szkoleniu online: „Zielone dachy w aspekcie zmian klimatycznych”, które odbędzie się 30 czerwca od godz. 11:00. Spotkanie poprowadzi Paweł Kapelanowski.

Webinar ma na celu promocję idei zielonego budownictwa na terenach zurbanizowanych i rozwój branży dachów zielonych.

Live obejmie tematykę dachów zielonych wskazując na ich walory ekologiczne i estetyczne oraz poprawne projektowanie i wykonanie, które pozwala na odtworzenie obszarów zieleni utraconych przez zabudowę terenu.

Uczestnicząc w szkoleniu WIRTUALNEJ AKADEMII DAFA:

uświadomisz sobie korzyści dachów zielonych;

poznasz zasady odprowadzenia wody z dachu i zjawisko retencji;

odkryjesz charakterystykę dachu retencyjnego i jak go zbudować?;

dowiesz się czym jest miejski dach klimatyczny?;

przekonasz się, że można zdobyć wyselekcjonowaną wiedzę bazującą na Wytycznych DAFA dla dachów zielonych bez konieczności opuszczania miejsca pracy.

Paweł Kapelanowski

Absolwent Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni. Od kilkunastu lat związany z branżą budowlaną. Od ponad 6 lat doradca techniczny w firmie GCL sp. z o.o. w której zrealizował m.in. kilkadziesiąt projektów związanych z dachami zielonymi. Uczestnicząc w pełnym procesie budowlanym pomaga zarówno projektantom w rozwiązywaniu nietypowych problemów jak i wykonawcom w zaimplementowaniu projektu w życie.

Partnerem projektu jest kwartalnik „Nowoczesne Hale”.

Zapraszamy do przyłączenia się do DAFA i skorzystania z nowej platformy e-learningowej!

Zainteresowany udziałem w webinarze ? - prześlij zgłoszenie na adres: biuro@dafa.com.pl o treści WEBINAR 30.06.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij