Nowość Zehndera przebojem zdobywa rynek i jest wysoko oceniana przez ekspertów. Anemostat wywiewny Luna E właśnie otrzymał nagrodę Red Dot Design Award: Product Design 2020. Wcześniej jego wzornictwo nagrodzono iF Design Award 2020.

W tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu Red Dot Design Award odnotowano aż 18 000 zgłoszeń. Jury zwracało uwagę nie tylko na estetykę, ale również na funkcjonalność. Warto zaznaczyć, że Zehnder ComfoValve Luna E podąża śladami anemostatu nawiewnego Zehnder ComfoValve Luna S, który w 2018 r również otrzymał dwie prestiżowe międzynarodowe nagrody projektowe: iF Design Award i Red Dot Design Award. Co istotne anemostaty te zdobyły uznanie licznych klientów i są z sukcesem sprzedawane w kilkunastu krajach.

Oba anemostaty zapewniają doskonały i skuteczny przepływ powietrza w wentylowanych pomieszczeniach. Harmonijne i wzajemnie dopasowane wzornictwo pozwala idealnie  łączyć je ze sobą w otwartych przestrzeniach np. w kuchni, jadalni oraz salonie.

---

Zehnder Polska Sp. z o.o. – kontakt dla prasy:

Paweł Żurawski
Konsultant ds. PR i komunikacji
tel. kom.: +48 600 509 073
e-mail:
pawel.zurawski@zehnder.pl
www.zehnder.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij