Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, zyskuje na popularności w Hiszpanii. Zaledwie kilka tygodni po otwarciu hiszpańskiego biura, deweloper nabył grunt w Torija pod Madrytem.

Budowa Panattoni Park Madrid East, obejmująca ponad 28 400 m kw. powierzchni, rozpocznie się w pierwszej połowie 2020 roku.

Inwestycja znajdzie się zaledwie 30 minut od Madrytu, tuż przy autostradzie A2 (Madryt – Barcelona) w regionie Guadalajara. Sześć krzyżujących się w sercu Hiszpanii autostrad (A1 – A6) zapewni przyszłym najemcom doskonałe połączenie z Barceloną, Francją oraz Portugalią. Oddalony o 10 minut terminal kontenerowy umożliwia także połączenia z niektórymi portami morskimi w Hiszpanii. Międzynarodowe lotnisko w Madrycie jest z kolei zaledwie 25 minut jazdy samochodem.

Gustavo Cardozo Lupi, który kieruje projektem jako Managing Director Panattoni na Hiszpanię i Portugalię podkreśla, że „pomimo obecnej sytuacji Panattoni jest mocno zaangażowane w aktywności na rynku hiszpańskim, m in. realizując pierwszą inwestycję Panattoni Park Madrid East. Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości budynki logistyczne przyjazne dla środowiska i jednocześnie po najbardziej konkurencyjnej cenie wynajmu na rynku w Corredor del Henares, w bardzo strategicznej lokalizacji ”.

Obiekt zostanie dostosowany do magazynowania i logistyki, a także certyfikatu BREEAM. Będzie wyposażony w 28 doków oraz ponad 140 miejsc parkingowych. W jego pobliżu znajdzie się też przystanek autobusowy, ułatwiający pracownikom dojazd do parku.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij