Spółka DTS Transport wynajęła magazyny w Poznaniu i w Szczecinie, które są ponad dwukrotnie większe niż dotychczasowe. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa.

DTS Transport to wyspecjalizowana spółka z branży TSL świadcząca kompleksowe usługi transportowe oraz montażowe, jak również logistyki kontraktowej. Na polskim rynku obecna jest od 20 lat. Firma posiada trzy centra logistyczne zlokalizowane w: Warszawie, Sosnowcu oraz Łodzi, a także sieć magazynów, które poza Poznaniem i Szczecinem mieszczą się w: Ożarowie Mazowieckim, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie, Białymstoku oraz Bydgoszczy.

Dzięki tak rozbudowanej siatce magazynowej firma DTS Transport oferuje pełen wachlarz usług od składowania krótko- i długoterminowego, przez przepakowywanie, aż po dystrybucję. Nowy magazyn w Wielkopolsce ma powierzchnię 3300 mkw. i mieści się w Panattoni Park Poznań V, natomiast magazyn w Panattoni Park Szczecin I zajmuje 1600 mkw.

- Dzięki dynamicznemu rozwojowi działalności w Wielkopolsce i województwie zachodniopomorskim, firma DTS Transport zdecydowała się na znaczne powiększenie magazynów w tych regionach. Poszukiwaliśmy najlepszych dostępnych obiektów, z dużą liczbą doków załadunkowych i w obrębie do 10 km od poprzednich lokalizacji – mówi Jakub Dudkiewicz, Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

Cresa jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców i specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie nieruchomości. Prowadzi działalność w ponad 80 biurach na całym świecie. Cresa Polska oferuje obiektywne i niezależne usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Siedziba firmy Cresa Polska mieści się w Warszawie. Biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście, Łodzi i Krakowie. Więcej informacji na www.cresa.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij