Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, powiększa swój zespół w nowo otwartym biurze w Hiszpanii. Jako Dyrektor ds. Rozwoju zatrudniony został Carlos Cuevas Serrano.

Iberyjski oddział Panattoni w Hiszpanii, obsługujący także rynek portugalski, otwarto z początkiem lutego bieżącego roku. Na jego czele stanął Gustavo Cardozo Lupi. Teraz do zespołu dołączył Carlos Cuevas Serrano, który objął funkcję Dyrektora ds. Rozwoju. Będzie odpowiedzialny m.in. za analizy rynku, pozyskiwanie nowych klientów i gruntów oraz komercjalizację inwestycji.

„Wzmocnienie zespołu jest niezbędne i cieszy nas, że Carlos dołączył do niego. Biuro zostało otwarte niedawno, ale już dopinamy pierwsze transakcje. Jestem przekonany, że szybko stworzymy silne fundamenty pod rozwój Panattoni na Półwyspie Iberyjskim, szóstym największym rynku logistycznym Europy” – mówi Gustavo Cardozo Lupi, Dyrektor Zarządzający hiszpańskiej filii Panattoni.

Carlos posiada dyplom z ekonomii i MBA. Ma ponad 15 lat doświadczenia w logistyce nieruchomości przemysłowych zdobyte u dwóch najbardziej aktywnych hiszpańskich brokerów nieruchomości. Przez ostatnie 6 lat związany był z CBRE, gdzie awansował na stanowisko Dyrektora ds. Nieruchomości Inwestycyjnych w dziale Rynków Kapitałowych. Obsługiwał transakcje przekraczające 500 mln EUR, jak doradztwo przy zakupie Prologis z portfela Magna (Colonial), sprzedaż aktywów o powierzchni 30 000 metrów kwadratowych w Los Gavilanes (Getafe), należącej do Invesco na rzecz M&G, czy sprzedaż magazynu dystrybucyjnego Last Mile Amazon w Bilbao firmie Nuveen.

Zanim Carlos dołączył do Panattoni był dyrektorem ds. Wynajmu w CBRE i Amazon Lead Broker koordynując otwarcie ponad 25 centrów w całej Hiszpanii, w tym kilku BTS-ów w imieniu graczy e-commerce, takich jak Illescas, Getafe, Sewilla czy Bilbao prowadząc ekspansję klientów ostatniej mili. Wcześniej przez ponad 8 lat związany był z BNP Paribas Real Estate, gdzie jako Starszy Konsultant ds. Przemysłu i Logistyki odpowiadał za koordynację najmów w sektorze logistycznym.

Panattoni z wybudowanymi prawie 10 mln m kw. powierzchni przemysłowo-magazynowych jest już od kilku lat obecne, poza macierzystą Polską, także na innych, dużych europejskich rynkach logistycznych – niemieckim i brytyjskim. Deweloper działa również w Czechach i na Słowacji. Pod koniec ubiegłego roku otworzył z kolei oddział w Niderlandach, a teraz w Hiszpanii.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij