3-4 czerwca 2020 r., podczas poznańskich targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, odbędzie się II edycja Konferencji Smart Warehouse.

Bezpłatna rejestracja na to spotkanie ruszyła z początkiem marca, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego już teraz warto zgłosić swój udział poprzez stronę internetową wydarzenia.

Przed nami II edycja Konferencji Smart Warehouse (3-4 czerwca 2020 r.), podczas której nie zabraknie merytorycznych wystąpień, case studies i prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych z obszaru Logistyki 4.0. Wśród prelegentów znajdą się cenieni eksperci branżowi ze znanych firm. Do rozmów w 4 panelach dyskusyjnych zaproszono przedstawicieli najważniejszych w Polsce tytułów branżowych oraz producentów, dystrybutorów i użytkowników rozwiązań z zakresu automatyki magazynowej.  

Podczas II edycji Konferencji Smart Warehouse zaprezentujemy jeszcze więcej ciekawych tematów do dyskusji. Szczególnie wyraźnie wybrzmią kwestie związane z rozwiązaniami dla magazynów przyszłości oraz propozycji systemowych dla rynku e-commerce – komentuje Mateusz Nowakowski, Dyrektor Targów Modernlog. – Już dziś zapraszamy do udziału w tegorocznym wydarzeniu wszystkich zainteresowanych rozwojem logistyki 4.0. Warto razem z nami śledzić najnowsze branżowe trendy, aby nie zostać w tyle w procesie technologicznej rewolucji.

Na II edycję Konferencji Smart Warehouse składają się 4 panele dyskusyjne:

·         IoT_SOFTWARE

·         TECHNOLOGIE_TRANSPORTU

·         SYSTEMY_SKŁADOWANIA

·         AGV_ROBOTY

II Konferencja Smart Warehouse:

Termin: 3-4 czerwca 2020 r.

Miejsce: Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Aleja Lipowa

Rejestracja: https://smartwarehouse.modernlog.pl/#

Bilety: Udział w konferencji jest bezpłatny pod warunkiem dokonania poprawnej rejestracji.

Dołącz do wydarzenia na portalu Facebook i LinkedIn.

II Konferencja Smart Warehouse odbywa się w ramach Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, które organizowane są od 2-5 czerwca 2020 r na ternie MTP. W tym samym czasie będzie można wziąć udział w bloku targów ITM Industry Europe, prezentujących dorobek polskiego i światowego przemysłu. Wśród nich znajdują się także Forum Odlewnicze Focast, 3D Solutions – targi druku i skanu 3D oraz Subcontracting.

Więcej: www.modernlog.pl

 

Kontakt dla mediów:

Adrianna Wiła

tel. +48 691 028 116

adrianna.wila@grupamtp.pl

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij