Paweł Sapek jako Regional Head na Europę Środkową będzie odpowiadał za portfolio Prologis o łącznej powierzchni 4,2 mln metrów kwadratowych położone w Polsce, Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech.

Paweł Sapek jako Regional Head na Europę Środkową w Prologis będzie odpowiedzialny za stabilne przywództwo zespołu i wprowadzenie regionu na nowe ścieżki rozwoju. Będzie odpowiadał za portfolio firmy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech, o łącznej powierzchni  4,2 mln metrów kwadratowych. Ponadto będzie prowadził polski oddział Prologis oraz bezpośrednio nadzorował działalność na Węgrzech.

Paweł Sapek ma ponad 23-letnie doświadczenie w nieruchomościach i budownictwie. Z Prologis związany jest od 2015 roku, gdzie jako Country Manager nadzorował działalność inwestycyjną i operacyjną spółki w Polsce.

„W ciągu ostatnich pięciu lat Paweł w znaczący sposób przyczynił się do wzmocnienia pozycji Prologis w regionie, zwiększając koncentrację na potrzebach klientów i tworząc z nimi długotrwałe, partnerskie relacje. Ciężka praca Pawła oraz jego oddanie zostały odzwierciedlone w wynikach Prologis w Europie Środkowej, są jednocześnie zapowiedzią pozytywnych wyników w przyszłości – powiedział Ben Bannatyne, prezes Prologis w Europie.

Paweł Sapek ukończył studia na kierunku Marketing i Zarządzanie w Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania logistycznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W 2019 roku Królewskie Stowarzyszenie Dyplomowanych Rzeczoznawców uhonorowało go prestiżowym tytułem Fellow of RICS (FRICS) za wybitne indywidualne osiągnięcia w branży.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij