Forum Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego to coroczna konferencja „premium” organizowana przez Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej akredytowana przez niemiecki Passivhaus Institut.

6 luty 2020 r., Miejsce: MTP Poznań, Pawilon 7, Sala 1A, godz. 10:20


Na konferencji można poznać najwybitniejszych polskich profesjonalistów, ekspertów i innowatorów.  Jest to doskonale miejsce do nawiązania szerokich kontaktów.

Zróżnicowane prezentacje o wysokiej wartości merytorycznej i wystawa, na której producenci prezentują swoje najnowsze produkty dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego istotnie pomogą Ci w rozsądnym zaplanowaniu i zrealizowaniu domu lub innej inwestycji budowlanej. 
Pamiętaj! Forum Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego to nie tylko wiedza techniczna. Rachunek ekonomiczny w przypadku budownictwa energooszczędnego jest podstawą naszych konferencji. Jeżeli zastanawiasz się nad zasadnością ewentualnego standardu energetycznego swojej przyszłej budowli to odwiedź naszą konferencję. Na wykładach poznasz rzetelne wyliczenia.

*Potwierdzenie uczestnictwa na konferencji skutkuje zdobyciem punktów kredytowych w ramach przedłużenia o kolejne 5 lat certyfikatu Mistrza Budownictwa Pasywnego lub Projektanta Doradcy Budownictwa Pasywnego.

Celem Forum jest upowszechnianie wiedzy na temat energooszczędnych technologii w budownictwie, oraz  zasad projektowania i realizacji budynków w oparciu o kryteria budownictwa pasywnego i energooszczędnego. W standardzie budynku pasywnego można wybudować  zarówno domy jedno- i wielorodzinne, a także hotele, budynki komunalne, kościoły, biurowce, szkoły, hale sportowe i pływalnie praktycznie o dowolnej architekturze.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij