Zapraszamy na konferencję prasową firmy Hörmann, która odbędzie się trzeciego dnia targów BUDMA 2020 w czwartek 6 lutego o godzinie 11.00 w Centrum Prasowym MTP w pawilonie 10.

Prezes firmy Hörmann Polska sp. z o.o. Krzysztof Horała omówi wszystkie prezentowane na BUDMIE nowości, opowie też o strategii firmy i jej dotychczasowych osiągnięciach.

Po konferencji zaprosimy Państwa na firmowe stoisko nr 4 w pawilonie 5, gdzie specjaliści z firmy Hörmann z bliska zaprezentują wszystkie nowe produkty i odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

W sumie na powierzchni 700 m² producent pokaże w tym roku aż 17 nowości. Pochwali się też aż pięcioma Złotymi Medalami MTP.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij