DremaSilesia to największe branżowe targi regionalne, skupiające liderów rynku z kompleksową ofertą dopasowaną do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw z branży obróbki drewna z regionu południowej Polski.

Lokalizacja:
Expo Silesia, Sosnowiec
Data rozpoczęcia:
17.04.2020
Data zakończenia:
19.04.2020
Strona www:
https://www.dre...

Ekspozycja obejmuje maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna, dedykowane zarówno małym zakładom rzemieślniczym, jak i dużym fabrykom mebli. Wydarzenie stwarza szansę przedstawienia szerokiej gamy innowacji, co znacząco wpływa na zwiększenie konkurencyjności danej  firmy na rynku, jak również stanowi doskonałe narzędzie do rozszerzenia działań marketingowych i dotarcia do nowych klientów. Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia, pomimo swojego regionalnego charakteru, przyciągają na Śląsk gości nie tylko z Polski południowej, lecz są atrakcyjnym miejscem spotkań biznesowych dla profesjonalistów spoza Polski. Dla wystawców to dobra okazja, aby zaprezentować swój potencjał i nawiązać kontakt z rodzimymi i zagranicznymi kontrahentami.

Zakres tematyczny:

- maszyny i urządzenia do obróbki drewna i produkcji mebli

- narzędzia do obróbki drewna i produkcji mebli

- procesy pomocnicze (system transportu wewnętrznego pakowania i składowania)

- wyroby z drewna (podłogi, tarasy, drzwi, okna)

- materiały i komponenty do produkcji wyrobów z drewna i mebli

- kleje i chemikalia dla przemysłu drzewnego i meblarskiego

- energia z drewna

- stowarzyszenia branżowe, usługi konsultingowe, instytuty badawcze i testujące, instytucje edukacyjne dla przemysłu drzewnego


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij