Maciej Szyma otrzymał nagrodę Warehouse Manager of the Year w ramach Eurobuild Awards 2019. To kolejne takie wyróżnienie dla Property Managera SEGRO na przestrzeni trzech ostatnich lat.

Statuetka została przyznana w kategorii Tenants Award, na podstawie badania opinii przeprowadzonego wśród najemców. Gala Eurobuild Awards 2019, w czasie której przyznano nagrodę, odbyła się 3 grudnia w Warszawie.

Nagroda Eurobuild dla managera roku w branży nieruchomości magazynowych przyznawana jest osobie, która otrzymała najwyższą ocenę w czasie badania przeprowadzanego wśród użytkowników 22 obiektów magazynowych przez niezależny instytut badawczy Cantar Millward & Brown. Ci odpowiadają wcześniej na pytania związane z jakością usług w zakresie zarządzania parkiem. Przy wyborze laureata, pod uwagę bierze się przede wszystkim wysoki poziom obsługi administracyjnej, który znacznie wykracza poza minimum standardów oferowanych klientom. Ważne są tutaj takie aspekty, jak zrozumienie realnych potrzeb klientów oraz zaangażowanie managera.

Maciej Szyma pełni rolę Property Managera SEGRO od ponad jedenastu lat. Jest odpowiedzialny za zarządzanie parkami logistycznymi w Gliwicach i Wrocławiu, na terenie których znajduje się w sumie niemal 230 tys. m2 powierzchni magazynowej, biurowej i produkcyjnej.  Odpowiedzialny jest za obsługę takich firm, jak Grupa Axel (holenderski operator logistyczny) czy ASPA Electro (producent maszyn pod marką Łucznik). Maciej Szyma wcześniej zarządzał nieruchomościami Citi Banku Handlowego w Polsce oraz zajmował się zarządzaniem w Auchan Polska. Posiada w sumie ponad 19 lat doświadczenia w pracy w branży nieruchomości komercyjnych. Jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej. Ukończył też Podyplomowe Studia zakresie Zarządzania Nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Posiada licencję Zarządcy Nieruchomości.

O SEGRO:

SEGRO, spółka o statusie firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”), jest wiodącym właścicielem, zarządcą i deweloperem nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych. Spółka jest właścicielem lub zarządcą portfela nieruchomości obejmującego 7,8 mln m2 o wartości 11,7 mld funtów, a swoje usługi świadczy klientom z różnych sektorów przemysłu. Nieruchomości firmy skoncentrowane są w obrębie kluczowych aglomeracji i węzłów transportowych w dziewięciu krajach Europy, głównie w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Polsce.

Spółka rozpoczęła swoją działalność w Europie Centralnej pod koniec 2005 roku. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w takich strategicznych lokalizacjach jak: Gliwice, Łódź, Poznań, Praga, Stryków, Tychy, Warszawa i Wrocław.

Więcej informacji: www.segro.com

 

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Zaczyńska

Marketing & Communications Manager

SEGRO

+48 22 338 66 14

agnieszka.zaczynska@SEGRO.com

 

Izabela Świątkowska

PR Consultant

Clue PR

+48 519 383 903

izabela.swiatkowska@cluepr.pl 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij