Już po raz dziewiąty prekursorom branży budowlanej wręczono prestiżowe Certyfikaty Kreator Budownictwa Roku.

W gronie laureatów znalazł się KONBET Poznań i Prezes Zarządu, doc. dr inż. Artur Kisiołek. 21 listopada br. firma Konbet miała zaszczyt odebrać certyfikat Kreatora Budownictwa Roku. Gala wręczenia nagród odbyła w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Certyfikat przyznawany jest najlepszym firmom kreującym polski rynek budowlany. Laureatów wybiera się na podstawie tego, w jakim stopniu przyczyniają się do rozwoju rynku budowlanego. Brane są pod uwagę wprowadzane innowacje i nowe technologie oraz jakość oferowanych produktów i usług. Znaczącym czynnikiem jest również wykorzystywanie proekologicznych rozwiązań.

W tym roku nagrodzono KONBET Poznań i doc. dr. Inż. Artura Kisiołka. Dostrzeżone zostały nowatorskie produkty, jakimi są stropy panelowe, które z powodzeniem wykorzystuje się na budowach na terenie całej Polski.

Prezes Artur Kisiołek podczas odbierania nagrody podkreślił współpracę i motywację, jaką kierują się wszyscy pracownicy firmy – To nagroda dla nas wszystkich. Dzięki zaangażowaniu pracowników mogliśmy stworzyć rodzinę stropów panelowych i z powodzeniem dostarczać na budowy w całej Polsce nowoczesne produkty, w tym ten najnowszy – Teriva Panel.

Projekt Kreator Budownictwa Roku organizowany jest przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. Patronat honorowy sprawuje Polska Izba Inżynierów Budownictwa.

 

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij