Firma Europapier Polska renegocjowała umowę na wynajem ponad 14 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w kompleksie logistycznym P3 Błonie. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Europapier jest liderem w dystrybucji papierów i opakowań w CEE. W ramach realizowanej strategii rozwoju spółka umacnia swoją pozycję inwestując na rynku mediów do reklamy wizualnej oraz higieny. Europapier należy do holdingu Heinzel, wiodącego branżowego inwestora o globalnym zasięgu. W Polsce Europapier rozwija się od 1991 r.

- Firma Europapier Polska koncentruje się na jakości serwisu dla klientów oraz opracowuje plany dalszego rozwoju działalności na dynamicznie zmieniającym się rynku. Bardzo ważne jest więc dla niej zachowanie ciągłości i elastyczności w biznesie, co było dodatkowym argumentem za renegocjacją umowy w obecnym magazynie – mówi Katarzyna Bojanowicz, Business Development Director w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

P3 Błonie to kompleks logistyczny zlokalizowany w pobliżu drogi krajowej nr 92, łączącej Poznań i Warszawę, w odległości 9 km od autostrady A2 (Berlin–Poznań–Warszawa), 27 km na zachód Warszawy. W parku istnieje możliwość rozbudowy o dodatkowe 35.000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. W skład parku wchodzi 14 budynków. Właścicielem parku jest P3 Logistic Parks. 

- Po zapoznaniu się z przygotowaną przez nas ofertą firma strategicznie zdecydowała się na utrzymanie magazynu centralnego w obecnej lokalizacji, ponieważ nadrzędną wartością dla firmy są wysoko kwalifikowani pracownicy logistyki, którzy od lat cenią sobie pracę w tej firmie i są przyzwyczajeni do parku P3 Błonie – mówi Miłosz Borkowski, Starszy doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych w Cresa Polska.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij