14-15 listopada w Hotelu Sound Garden w Warszawie odbędzie się szkolenie Stowarzyszenia DAFA.

Jak nie dać się wykorzystać?

Obecna sytuacja rynkowa nie jest łatwa dla wykonawców - firmy skarżą się, że generalni wykonawcy nie chcą płacić za wykonane roboty. Bywa, że niekorzystne aneksy i umowy są narzucane podwykonawcom „siłą”.

Podstawą jest dobrze skonstruowana umowa.

Stowarzyszenie DAFA wychodzi naprzeciw tym problemom i organizuje panele szkoleniowe skoncentrowane na zabezpieczeniu wykonawcy w relacjach z GW.

Szkolenia dot. newralgicznych z punktu widzenia wykonawcy problemów m. in. z rozliczeniem świadczeń i sposobów im przeciwdziałania, negocjacji umów i ochrony interesów wykonawców.

Najbliższe szkolenie odbędzie się w terminie 14/15 listopada w hotelu Sound Garden w Warszawie.

·         Dowiesz się jak zabezpieczyć swoją firmę przed problemami z rozliczeniem świadczeń, jak negocjować umowy i chronić swoje interesy?

·         Spotkasz się z reprezentantami najsolidniejszych firm wykonawczych ze Stowarzyszenia DAFA;

·         Wymienisz doświadczenia w miłej atmosferze.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij