PAROC to jeden z czołowych europejskich producentów izolacji z wełny kamiennej. Za pozycją firmy stoi nie tylko szeroka oferta innowacyjnych i sprawdzonych rozwiązań, ale też fachowe doradztwo poparte wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem.

Z myślą o profesjonalistach odpowiedzialnych za projekt i wykonanie wewnętrznych i zewnętrznych przegród budynków powstał nowy cykl ekspercki  – Poradnik Projektanta Izolacji Budowlanych PAROC.

Poradnik powstał z myślą o osobach, które poszukują praktycznych informacji i fachowych porad w zakresie doboru optymalnych rozwiązań izolacyjnych. Publikacja powinna zainteresować zarówno projektantów, architektów i inżynierów konstrukcji, jak też inwestorów, deweloperów i przedstawicieli firm wykonawczych realizujących domy jednorodzinne i osiedla mieszkaniowe, centra handlowe, hale przemysłowo-magazynowe oraz inne obiekty wielkokubaturowe. 

Fachowcy dowiedzą się z Poradnika m.in.:

  • Jak prawidłowo odczytywać i analizować informacje na temat właściwości produktów izolacyjnych;
  • Jakie wartości współczynnika przenikania ciepła U dachu skośnego uzyskają, stosując zróżnicowane rozwiązania izolacyjne i konstrukcyjne;
  • Jak dobrać system izolacji dachu płaskiego w odniesieniu do takich czynników, jak przeznaczenie budynku czy przewidywane obciążenia statyczne i dynamiczne.

W dzisiejszym budownictwie izolacje pełnią cały szereg ważnych zadań. Zawarte w Poradniku wskazówki, informacje i zmierzone w badaniach laboratoryjnych właściwości produktów pomogą profesjonalistom dobrać rozwiązania, które nie tylko spełnią rosnące wymagania normowe w zakresie ochrony cieplnej, akustycznej i ogniowej, ale zapewnią też prawidłowe i bezproblemowe działanie budynków przez długie lata.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z publikacją, której każda z części poświęcona będzie innemu typowi konstrukcji. Poradnik Projektanta Izolacji Budowlanych dostępny jest bezpłatnie na stronie PAROC: https://www.paroc.pl/narzedzia-i-dokumenty/poradnik-projektanta-izolacji-budowlanych.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij