18 września wyruszy akcja charytatywna DHL #KręcimyDlaCiebie, której celem jest zbiórka środków na leczenie onkologiczne podopiecznych Fundacji DHL Dostrzegamy Inni Ludzi i Fundacji Jedni Drugim

Z okazji 50 lat DHL grupa pracowników firmy będzie jechać na rowerach bez przerwy przez 50 godzin. Uczestnicy sztafety pokonają łącznie niemal 1900  km, czyli odległość potrzebną do przejechania na rowerze z Warszawy do Neapolu.

Tegoroczna wyprawa, organizowana wspólnie przez DHL, Fundację DHL „Dostrzegamy Innych Ludzi”, a także Fundację „Jedni Drugim” zostanie zorganizowana aby pomóc dwójce podopiecznych potrzebujących leczenia onkologicznego. Środki, które uda się zebrać w trakcie akcji #KręcimyDlaCiebie zostaną przekazane na kosztowne leczenie Natalii, a także na złożoną rehabilitację Daniela po jego walce z ciężką chorobą.

W celu zebrania odpowiednich funduszy, które będą pochodziły wyłącznie z darowizn i dotacji, grupa 10 pracowników i współpracowników DHL będzie jechać na rowerach nieprzerwanie przez 50 godzin, zmieniając się na poszczególnych etapach. Trasa będzie przebiegać dookoła zbiornika wodnego  Jeziorsko, łącznie zostanie pokonanych 33  okrążeń, po 57 kilometrów każde. Oznacza to, że rowerzyści pokonają łącznie dystans około 1880 kilometrów.

W ubiegłych latach w organizowane przez nas rowerowe akcje charytatywne angażowały się dziesiątki firm i osób prywatnych, dzięki którym udało się nam wspólnie pomóc już 10 podopiecznym fundacji. Wierzymy, że pomożemy jeszcze wielu potrzebującym i że do udziału w naszej akcji zaangażujemy jeszcze więcej osób niż do tej pory – Monika Froncka, Organizatorka Akcji, Członek Rady Fundacji DHL Dostrzegamy Innych Ludzi.

Akcję #KręcimyDlaCiebie może wesprzeć każdy, przelewając dowolną kwotę na konto Fundacji DHL „Dostrzegamy Innych Ludzi” z dopiskiem „KręcimyDlaCiebie2019”.

Bank Citi Handlowy: 47 1030 0019 0109 8530 0043 3352

 

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij