Zapraszamy Was do udziału w VI edycji ogólnopolskiej konferencji Konstrukcje Budowlane 2019, która odbędzie się 22 listopada w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie.

Wydarzeniu patronują: Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Izba Projektowania Budowlanego, Politechnika Warszawska oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich.

Kim są prelegenci? To rozpoznawalne i cenione nazwiska w branży!

Prof. Włodzimierz Starosolski, prof. Michał Knauff, prof. Elżbieta Szmigiera, prof. Andrzej Cholewicki, dr inż. Janusz Pędziwiatr, dr inż. Jarosław Szulc, dr inż. Marcin Niedośpiał, mgr inż. Bartosz Grzeszykowski, mgr inż. Wiesław Bocheńczyk oraz architekci Marek Budzyński i Zbigniew Badowski – to mówcy tegorocznej edycji, aktywni zawodowo, wielokrotnie nagradzani za swoją pracę, zasłużeni zarówno dla nauki jak i dla polskiej branży budowlanej.

Jakie tematy omówią podczas konferencji?

·         Uwzględnienie sytuacji wyjątkowych w projektowaniu konstrukcji żelbetowych

·         Oddziaływanie sprężenia na konstrukcje z betonu

·         Efekty drugiego rzędu przy wymiarowaniu słupów żelbetowych

·         Projektowanie konstrukcji zespolonych stalowo-betonowych

·         Trójwarstwowe ściany w budynkach wielkopłytowych – połączenia, diagnostyka, systemy wzmacniające

·         Prefabrykacja 

·         Poprawne projektowanie i realizacja dachu zielonego

·         Skutki zmian prawa budowlanego w 2019 r. dla projektantów konstrukcji i inżynierów budownictwa

Szczególną i niepowtarzalną atrakcją jest wystąpienie Marka Budzyńskiego i Zbigniewa Badowskiego. Architekci opowiedzą o projektowaniu i realizacji Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, a na zakończenie spotkania zabiorą Was na wycieczkę techniczną po jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków Warszawy!

Konferencja – już od 5 lat! – cieczy się dużym zainteresowaniem wśród praktyków z branży budowlanej, projektantów, konstruktorów, inżynierów i ekspertów budowlanych, a także osób związanych z wykonawstwem i nadzorem budowlanym. 

Szczegółowy program spotkania oraz warunki uczestnictwa sprawdzisz na stronie internetowej:

http://bit.ly/312Q1OW

Czekamy na Ciebie!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij