Firma XBS Logistics wynajęła kolejny magazyn w parku logistycznym P3 Błonie. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Firma XBS Logistics zajmuje się kompleksową obsługą łańcucha dostaw, w tym zaopatrzeniem, finansowaniem zapasów, logistyką wewnątrzmagazynową oraz transportem. Nowy magazyn zajmuje prawie 9.000 mkw. powierzchni magazynowej i 250 mkw. powierzchni biurowej. Firma XBS Logistics wynajmuje jeszcze dwa magazyny w okolicy Błonia.

- Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie, nie mieliśmy czasu, aby czekać na oddanie do użytku nowych obiektów. Cieszę się, że w parku P3 Błonie znaleźliśmy odpowiedni magazyn, który pozwoli nam jeszcze sprawniej obsługiwać klientów. Cresa Polska po raz kolejny sprawnie zaspokoiła potrzeby naszej firmy – mówi Jacek Kołodziejczyk, Dyrektor Zarządzający, XBS Logistics.

P3 Błonie to park logistyczny zlokalizowany 27 km na zachód od Warszawy, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 92 z autostradą A2. W skład parku wchodzi 14 budynków. Właścicielem parku jest P3 Logistic Parks.

- Pilne znalezienie tak dużego magazynu w jak najbliższej odległości od obecnych lokalizacji klienta, w zasadzie od zaraz, było niełatwym zadaniem. Przeanalizowaliśmy wszystkie możliwości i cieszymy się, że P3 dbając o dobrą relację z najemcą zaoferował odpowiedni dla XBS Logistics moduł magazynowy – mówi Jakub Kurek, Associate Director w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa, największej na świecie firmy doradczej na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącej usługi agencyjne wyłącznie w zakresie reprezentacji najemcy.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij