Firma Protan Polska otrzymała tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2018, znajdując się tym samym w gronie przedsiębiorstw z najlepszymi wynikami finansowymi w kraju.

Ranking został zrealizowany przez Instytut Europejskiego Biznesu, który jest wydawcą magazynu przedsiębiorców „Europejska Firma”.

W tegorocznej, trzynastej już edycji plebiscytu, spośród 51 000 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizował Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki uzyskało 5558 firm. Do analizy zostały wybrane te podmioty, których wartość rynkowa wyniosła więcej niż 10 mln złotych.

W tym okresie firma Protan Polska prężnie realizowała ustalone założenia i cele biznesowe, nieustannie podejmując się nowe, coraz ambitniejsze projekty – Brylant Polskiej Gospodarki to tytuł, który jest dla nas ogromną radością, ale także potwierdzeniem konsekwentnej strategii firmy, zwiększania rok rocznie wolumenu sprzedaży. To znak, że nasza firma zmierza we właściwym kierunku – komentuje Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij