MLP Group powiększył zespół odpowiedzialny za ekspansję oraz komercjalizację parków logistycznych. Karol Kondrat objął funkcję Leasing Managera.

MLP Group wzmacnia dział odpowiedzialny za wynajem powierzchni komercyjnych. Do zespołu dołączył Karol Kondrat obejmując stanowisko Leasing Managera. W ramach MLP Group będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie terenów inwestycyjnych w nowych lokalizacjach na rynku polskim oraz wynajem powierzchni w parku logistycznym MLP Lublin II.

Karol Kondrat posiada 7-letnie doświadczenie w branży nieruchomości magazynowych i przemysłowych. Dotychczas sfinalizował 64 transakcje najmu o łącznej powierzchni 67 000 m2. Przed dołączeniem do zespołu MLP Group pełnił funkcję doradcy ds. nieruchomości komercyjnych w ramach marki osobistej karolkondrat.pl. W latach 2012-2017 zdobywał doświadczenie otwierając i prowadząc regionalny oddział Agencji Nieruchomości Komercyjnych magazyny24.net w Lublinie. W latach 2016-2017 pełnił funkcję zarządcy nieruchomości w Centrum Logistycznym Mełgiewska oraz był odpowiedzialny za komercjalizację powierzchni magazynowych i produkcyjnych. Tytuł magistra inżyniera uzyskał na Politechnice Lubelskiej.

MLP Group rozwija aktualnie drugi park logistyczny w pobliżu Lublina. Pierwszy został już w całości skomercjalizowany.  Nowa inwestycja zlokalizowana jest w podlubelskim Świdniku i dostarczy docelowo około 51,5 tys. m2 nowoczesnych powierzchni magazynowo – produkcyjnych.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij