MILOO LIGHTING – polski producent przemysłowych opraw oświetleniowych wprowadza do swojej oferty nowe generacje produktów: kasetonową oprawę sufitową QUATTRO 2.0 oraz przemysłową oprawę typu high-bay – SPACE 2.0.

Najważniejsze zmiany w oprawie QUATTRO 2.0 objęły jej konstrukcję, która w nowej wersji składa się z 3 głównych elementów: uniwersalnej oprawy kasetonowej, ramki (oferowanej w 2 wariantach) oraz kołnierza (tutaj również 2 warianty). Nowa konstrukcja umożliwia inwestorom zastosowanie tej samej oprawy w różnych powierzchniach sufitowych jedynie dopasowując do niej odpowiednie akcesoria. Co istotne, montaż systemu nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi. Natomiast w oprawie przemysłowej SPACE 2.0 zoptymalizowano konstrukcję radiatora, uzyskując wydajniejsze właściwości termiczne, efektywniejsze chłodzenie oraz wyższą wytrzymałość ogólną oprawy przy jednoczesnym obniżeniu wagi produktu o 45% w stosunku do poprzednich wersji.

Cechy i przewagi systemu QUATTRO 2.0:

- SMART READY - gotowość pod sterowanie DALI (w standardzie) i RF (opcja)

- Przeprojektowana, modułowa konstrukcja 3in1 (oprawa + ramka + kołnierz)

- Łatwość montażu i adaptacji do różnych rodzajów sufitów

- 2 wersje akcesoriów: NEO i ECO, pełna kompatybilność elementów modułowych

- 5 lat pełnej gwarancji producenta

- Produkt polski

Cechy i przewagi nowej generacji opraw przemysłowych SPACE 2.0:

- SMART READY - gotowość pod sterowanie DALI (w standardzie) i RF (opcja)

- Temperatura pracy do Ta=+50°C (w wersji DRAGON +70°C)

- Ekstremalna żywotność L80B10=100 000 godzin

- Najnowszej generacji diody LED SAMSUNG LM561C.

- Wbudowane zabezpieczenie termiczne oraz przeciwprzepięciowe 4kV

- 5 lat pełnej gwarancji producenta

- Produkt polski

MILOO LIGHTING jest polskim producentem oświetlenia przemysłowego w technologii LED, o ponad 10-letnim doświadczeniu. W swojej ofercie posiada ponad 6000 wersji produktów, całość produkcji odbywa się w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Starym Wiśniczu w województwie małopolskim. Firma obecnie zatrudnia ponad 100 specjalistów, posiada własne laboratorium badawcze oraz autorskie opatentowane rozwiązania stosowane w branży oświetlenia.

Więcej informacji: www.emiloo.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij