W dniach 11-12 maja na kampusie Politechniki Wrocławskiej odbędzie się Konferencja Nowych Technologii w budownictwie "BIMaction".

BIMaction to pierwsza edycja 2-dniowego cyklu wykładów i warsztatów w całości poświęconej zagadnieniom z technologii BIM z zakresu budownictwa, architektury oraz inżynierii środowiska. Aktywne środowisko studenckie chce propagować zagadnienia związane z nowymi technologiami wśród społeczności akademickiej. Wierzy, że umiejętności z zakresu obsługi programów inżynierskich są niezbędne w warsztacie kompetentnego inżyniera XXI wieku. Konferencja przeznaczona jest zarówno dla studentów, doktorantów, pracowników uczelni jak i przedstawicieli branży budowlanej.

Więcej informacji na: www.bimaction.pwr.edu.pl oraz na profilu wydarzenia na Facebooku.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij