Zadaniem prawidłowo wykonanej izolacji termicznej obiektu budowlanego jest zapewnienie oszczędności energii poprzez uzyskanie odpowiedniej izolacyjności cieplnej przegrody.

W zależności od rodzaju i charakteru obiektu stosowane są zróżnicowane rozwiązania techniczne w zakresie termoizolacji. W przypadku technologii tradycyjnej konstrukcja ścian jest docieplana od zewnątrz warstwą termoizolacji. Przegroda obiektu może być również wykonana z materiału konstrukcyjno-izolacyjnego lub z elementów izolacyjnych wypełniających nośny szkielet konstrukcji. Właśnie ta ostatnia z wymienionych możliwości jest najpowszechniej stosowana we współcześnie wznoszonych nowoczesnych halach.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij