Poszukujesz nietypowego rozwiązania promocyjnego dla swojej firmy? Wiesz, że Twoja siedziba może być lepiej widoczna nie tylko z lądu, ale np. z perspektywy Google Maps bądź z samolotu?

Protan Polska - lider innowacji oraz produkcji membran dachowych PVC  - proponuje rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów: umieszczenie logo Twojej marki na dachu płaskim, eksponowanym.

Protan wytwarza membrany w każdej kolorystyce, zgodnie z wytycznymi stawianymi przez inwestora. Dowolność w wyborze idealnego odcienia stwarza możliwość wykonania napisu lub graficznego logo na dachu albo po prostu stworzenie dachu w firmowych barwach. Rozwiązanie to w nietypowy sposób pełni funkcję dodatkowej powierzchni reklamowej.

Wielkość liter może wynosić od 9 m do 30 m wysokości i są one przygotowywane z membran w rolkach, ciętych za pomocą specjalistycznego plotera. Elementy liter są następnie zgrzewane z wykorzystaniem ciepłego powietrza.

Niestandardowe rozwiązania dachowe są coraz powszechniejsze i atrakcyjne z punktu widzenia estetyki budynków. Dlatego warto pokazać się z innej, niecodziennej strony!

Firma Protan jest norweską grupą przemysłową, będącą światowym liderem w technologiach membranowych. Tworzy i dostarcza membrany, systemy dachowe, systemy wentylacji i tekstylia techniczne, dostosowane zarówno do nowego budownictwa, jak i projektów przeznaczonych do renowacji. Swoje produkty sprzedaje do ponad 40 krajów na całym świecie. Wyróżnia ją kilkadziesiąt lat doświadczenia, dbałość o wysoką jakość oraz innowacyjność i  stosowanie nowoczesnych technologii.

Więcej informacji na: www.protan.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij