W Warszawie i Katowicach, już w kwietniu, odbędą się warsztaty dotyczące wymiarowania konstrukcji stalowych według normy EC3.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inżynierów budownictwa chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na pierwszą edycję WARSZTATÓW SZKOLENIOWYCH organizowanych przez spółki Dlubal Software, Enterfea i Stahlbau. Warsztaty odbędą się w Katowicach (18 kwietnia) i Warszawie (19 kwietnia) i będą dotyczyć wymiarowania konstrukcji stalowych według normy EC3 w ujęciu praktycznym. Na spotkaniu oprócz przybliżenia teoretycznych zagadnień będziecie Państwo mogli w praktyce, na wcześniej przygotowanych przykładach, zastosować przedstawioną wiedzę.

W programie warsztatów między innymi:

- podstawowe założenia Eurokodu 3 z przykładami,
- zagadnienie stateczności i wyboczenia,
- obszerny realny przykład obliczeniowy
- zaawansowane zagadnienia wprowadzania prętowych konstrukcji do programów obliczeniowych

Więcej szczegółów dotyczących warsztatów znajdziecie Państwo na stronach www.dlubal.pl oraz www.enterfea.com/szkolenie.

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Prelegentami warsztatów będą dr inż. Sławomir Labocha, dr inż. Łukasz Skotny oraz mgr inż. Aleksandra Kociołek. Z uwagi na doświadczenie oraz profile spółek, które prowadzą, mają możliwość przedstawienia Państwu sposobów rozwiązania problemów, z jakimi inżynierowie spotykają się na co dzień.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij