W artykule omówiono sposób wyznaczenia wydajności systemu mechanicznej wentylacji oddymiającej w budynkach użyteczności publicznej z atrialną częścią wspólną.

Przepisy wymagają między innymi, aby budynki użyteczności publicznej poza odpowiednią konstrukcją, która ma zapewnić, że budynek nie zawali się pod obciążeniem wiatrem i pod wpływem rozwoju pożaru, były wyposażone w systemy wentylacji pożarowej. Budynki użyteczności publicznej mające określoną kategorię zagrożenia ludzi muszą być wyposażone w systemy zapewniające, że na drogach ewakuacyjnych nie wystąpią warunki uniemożliwiające bezpieczną ewakuację ludzi.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij