Aktualizacja uwzględnia nowelizację Warunków Technicznych oraz obowiązujące od 01 stycznia 2018 r. normy z akustyki budowlanej i została wzbogacona o nowe rozwiązania Partnerów wydania.

Nowość w Bibliotece DAFA – III Katalog rozwiązań akustycznych

  Niezastąpione narzędzie pracy dla architektów, projektantów oraz wykonawców.

Pomoc przy projektowaniu obiektów o wysokich wymaganiach pod kątem właściwości dźwiękoizolacyjnych i dźwiękochłonnych.

Kilkadziesiąt rozwiązań lekkiej obudowy (konstrukcje ścienne i przekrycia dachowe) wiodących producentów w jednym miejscu.

Rozwiązania przebadane w europejskich akredytowanych laboratoriach pod względem izolacyjności akustycznej i pochłaniania dźwięku.

 Szeroki zakres zastosowania - do budownictwa ogólnego, przemysłowego i administracyjnego.

Publikację opracował w ramach Grupy Merytorycznej AKUSTYKA dr inż. Marek Niemas przy współpracy zespołu redakcyjnego w osobach Daniela Drozdowicza i Piotra Olgierda Koryckiego.

Aktualizacja uwzględnia nowelizację Warunków Technicznych oraz obowiązujące od 01 stycznia 2018 r. normy z akustyki budowlanej i została wzbogacona o nowe rozwiązania Partnerów wydania.

Katalog dostępny jest w Księgarni Technicznej DAFA  >>www.ksiegarnia.dafa.com.pl<<

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij