Zapraszamy na wystąpienie Pana Sebastiana Kaczmarskiego, DC Managera w IKEA, które odbędzie się w ramach TOUR de MAGASINS (18-19-20 września br.).

Podczas 3 dni spotkania odwiedzimy 2 CENTRA DYSTRYBUCYJNE: CD IKEA w Jarostach oraz  CD Alma Alpinex w Piekoszowie. Są to dwa odmienne zakłady – jedno skupiające się na wyrobach szybkorotujących, o krótkiej przydatności do spożycia (zobaczymy też chłodnie), drugie –także niezwykle sprawnie działające oparte o wyroby o dużej różnorodności asortymentowej i gabarytowej.

Jeden dzień spotkania przeznaczony zostanie na prelekcje merytoryczne praktyków, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z ostatnich kilku lat.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij