Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu masterclass TOUR DE MAGASINS, które odbędzie się w dniach 18-19-20 września br.

Ponieważ doceniają Państwo formułę spotkania, nie ulegnie ona w tym roku zmianie. Podczas 3 dni spotkania odwiedzimy 2 CENTRA DYSTRYBUCYJNE wiodących firm, które bardzo wysoko cenią nowoczesne rozwiązania, ciągle doskonalą procesy aby sprostać zmieniającym się wymogom rynku, ale także aktualnej sytuacji gospodarczej. Jeden dzień przeznaczymy na prelekcje merytoryczne praktyków, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z ostatnich kilku lat.

Do współpracy zaprosiliśmy dwa obiekty o zróżnicowanych wymaganiach odnośnie przechowywanych wyrobów:

  • Centrum Dystrybucyjne IKEA w Jarostach - jedno z największych centrów dystrybucyjnych firmy na całym świecie. Odpowiada za dostawę mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz IKEA do sklepów w dziesięciu krajach europejskich. Tutaj również są kompletowane, pakowane i wysyłane zamówienia klientów detalicznych.
  • Centrum Dystrybujcyjne Alma Alpinex w Piekoszowie - firma dostarcza produkty 350 dostawców regionalnych, polskich oraz zagranicznych. Oferta składa się z 5059 indeksów asortymentowych - FMCG wody mineralne, napoje, piwa, wina, alkohole wysokoprocentowe, artykuły spożywcze, kawy, herbaty, słodycze, nabiał, tłuszcze, oraz pełną ofertę warzyw oraz owoców.

Jak Państwo widzą to dwa odmienne Centra Dystrybucji - jedno skupiające się na wyrobach szybkorotujących, o krótkiej przydatności do spożycia (zobaczymy też chłodnie), drugie - także niezwykle sprawnie działające oparte o wyroby, które Państwo znają, o dużej różnorodności asortymentowej i gabarytowej.

Jak zawsze podczas naszych spotkań zapraszamy na kolacje networkingowe, podczas których oprócz pysznego jedzenia będą mieli Państwo okazję lepiej poznać prelegentów i innych uczestników spotkania, porozmawiać na tematy związane z codziennymi problemami w pracy, podzielić się doświadczeniami, poszukać inspiracji. Najprawdopodobniej już ktoś znalazł rozwiązanie problemu, z którym borykają się Państwo na co dzień.

W sprawach merytorycznych zapraszam do kontaktu: 791 256 634 lub pod adresem poczty elektronicznej: jzimolag[at]movida.com.pl.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij