Prologis, Inc. ogłosił dzisiaj, że rozpoczął budowę dwóch spekulacyjnych budynków o łącznej powierzchni 25 300 metrów kwadratowych w Prologis Park Bratislava.

Inwestycja obejmuje:

•    Budynek 14 o powierzchni 9 800 metrów kwadratowych, z czego 2 900 metrów kwadratowych zostało już wynajęte przez firmę Blitshtein Trading, dystrybutora żywności na głównych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

•    Budynek 20 o powierzchni 15 500 metrów kwadratowych.
„Fakt, że Prologis Park Bratislava jest w 97 procentach zajęty, a wolna powierzchnia w Budynku 6 została w całości wynajęta w dwa miesiące od jej zwolnienia jest dowodem na to, że z naszymi nowymi inwestycjami odpowiadamy na stale rosnące zapotrzebowanie w tym regionie” - mówi Martin Stratov, director, development and leasing, Prologis Slovakia.

Po ukończeniu nowych budynków, powierzchnia parku wzrośnie do 386 000 metrów kwadratowych powierzchni,  z możliwością rozbudowy o kolejne 58 000 metrów kwadratowych.
Prologis Park Bratislava położony jest 24 kilometry na wschód od centrum Bratysławy, 2 kilometry od Senec i 16 kilometrów od lotniska międzynarodowego. Park stanowi połączenie standardowych budynków i obiektów typu build-to-suit (BTS), idealnych dla firm prowadzących działalność w całym obszarze Europy Środkowo-Wschodniej i Austrii.
Działając aktywnie w czterech krajach Europy Środkowo-Wschodniej i oferując łącznie 4,3 miliona metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, Prologis jest wiodącym dostawcą obiektów logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej (stan na 31 marca 2018 roku).

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij