Hale namiotowe cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Są one stawiane zarówno jako obiekty tymczasowe, jak i całoroczne.

W czasie ich budowy pojawia się jednak szereg problemów związanych ze specyfiką tych lekkich obiektów, które zostały częściowo omówione w poprzednim artykule autorów („Nowoczesne Hale”, nr 1/2018). Autorzy przedstawili w nim przepisy prawne oraz stan normalizacyjny, pokazali również kilka przykładów katastrof budowlanych obiektów namiotowych. Bardziej szczegółowego omówienia wymagają błędy, które pojawiają się w czasie projektowania, wykonywania i użytkowania hal namiotowych w kontekście ich bezpieczeństwa.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij