Na targach Instalacje w Poznaniu (23-26 kwietnia) Zehnder zaprezentuje nowy grzejnik Zehnder Zeno Wing oraz przedstawi rewolucyjne, komfortowe urządzenie grzewcze Zehnder Zenia.

Pokazana zostanie również szeroka gama produktów wentylacyjnych oraz ogrzewania i chłodzenia sufitowego. Na 24 kwietnia Zehnder zaprasza na prezentację pierwszego na świecie, zautomatyzowanego programu projektowego do doboru i konfiguracji systemu wodnych promienników sufitowych. Stoisko Zehndera będzie obfitowało w ciekawe, innowacyjne rozwiązania.

Oficjalna premiera Zehnder Zeno Wing

W ramach oferty grzejników Zehnder wprowadził nową funkcjonalność.
- Zehnder Zeno Wing dysponuje odchylanymi, grzejącymi wieszakami na ręczniki i ubrania. Takie rozwiązanie zainteresuje na pewno tak klientów indywidualnych, jak i hotele, czy obiekty użyteczności publicznej – zauważa Jerzy Stosiek, dyrektor generalny Zehnder Polska.
W zależności od wersji grzejnik posiada jeden lub dwa odchylane wieszaki o nośności nawet 4 kg każdy. Tworzą one półeczki, swego rodzaju skrzydła suszarki na wilgotne tkaniny.

Zehnder Zenia na razie tylko na targach

Zehnder Zenia to jednocześnie podgrzewacz i suszarka do ręczników, grzejnik na podczerwień oraz wentylator grzewczy o bardzo ciekawym, minimalistycznym wzornictwie. To urządzenie grzewcze można podziwiać jedynie przy okazji targów, gdyż na rynku pojawi się na początku III kwartału tego roku. Architekci i projektanci mogą zaznajomić się z modelami 3D Zehnder Zenia, uczestnicząc w międzynarodowym konkursie na projekt łazienki z tym urządzeniem.

Wiele sposobów Zehndera na świeże powietrze w domu

Wentylacja w miejscu zamieszkania jest bardzo istotna. Zehnder pokaże na targach, na jak wiele sposobów można zapewnić świeże powietrze domownikom.
- Warto podkreślić, że Zehnder posiada w ofercie entalpiczny wymiennik ciepła. Umożliwia on odzysk ciepła i wilgoci, zapewniając komfortowy klimat wnętrza. Specjalna membrana polimerowa zapobiega przenikaniu wszelkich mikroorganizmów. Przekazywanie energii cieplnej i wilgoci między powietrzem doprowadzanym i wywiewanym następuje bez przenoszenia zapachów, gazów i skażeń - opisuje Jerzy Stosiek.

Komfortowy, zdrowy i energooszczędny klimat wnętrz

Pełnię oferty Zehndera w zakresie dostarczania komfortu cieplnego i świeżego powietrza uzupełni 24 kwietnia oddzielna prezentacja programu projektowego Zehndera do doboru i konfiguracji systemu wodnych promienników sufitowych.
Targi Instalacje to możliwość sprawdzenia, jak rozwiązania Zehndera mogą podnieść jakość życia podczas wygodnego użytkowania, przy zachowaniu atrakcyjnego wzornictwa i precyzji wykonania, osiągniętych dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij