Premiera pierwszego na świecie, zautomatyzowanego programu projektowego do doboru i konfiguracji systemu wodnych promienników sufitowych Zehnder.

Już za 2 tygodnie, podczas targów INSTALACJE, Zehnder zaprezentuje pierwszy na świecie, zautomatyzowany program projektowy, który ułatwi dobór i konfigurację systemu wodnych promienników sufitowych Zehnder. Udział w prezentacji jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Profesjonalne oprogramowanie ułatwia projektowanie przy wielu inwestycjach. Zehnder, idąc tym tropem, proponuje program pod kątem promienników wodnych, w którym wyniki i ich modyfikacja będą możliwe „na żywo”. Całość zestawień i obliczeń wykonanych zostanie zgodnie z przyjętymi normami PN/EN. Program działa w środowisku Instalsoft.

Prezentacja jest dedykowana projektantom instalacji oraz osobom zajmującym się zawodowo tematyką promienników. Zehnder zaprasza 24 kwietnia 2018 r. w godz. 12:30 – 14:30 pawilon 15 - Sala Piasku w restauracji Garden City (MTP, ul. Głogowska 14, Poznań). Udział w prezentacji jest bezpłatny. Należy się jednak wcześniej zarejestrować wysyłając e-mail o tytule "PREMIERA SYSTEMU RHC" na adres: promienniki@zehnder.pl podając imię, nazwisko, firmę, e-mail oraz nr telefonu.

Przy rejestracji do 18.04.2018 dołączamy na życzenie bezpłatną wejściówkę i/lub wjazdówkę na targi INSTALACJE.

Więcej informacji, mapka z miejscem prezentacji i stoiska Zehndera oraz szczegółowy plan prezentacji na https://www.zehnder.pl/premiera-systemu-do-promiennikow

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij