W dniach 25 i 26.04. odbędzie się już 5 wydanie Polskiego Forum Hartowniczego. Jest to najważniejsze niezależne spotkanie tej branży w kraju.

Polskie Forum Hartownicze stało się w międzyczasie najważniejszym spotkaniem branży hartowniczej w kraju. Jest to jedyna niezależna konferencja tej branży w Polsce. Jej celem jest prezentacja najnowszych trendów, wymiana doświadczeń, nawiązanie kontaktów. Tematyka Forum dotyczy zagadnień związanych z samymi procesami obróbki cieplnej, kontrolą procesów, utrzymaniem ruchu, zapewnianiem jakości. Tegoroczne tematy to m.in.: dobór urządzeń hartowniczych i technologii, oprzyrządowania wsadowe, azotowanie plazmowe, mycie części, hartownie na prasach, indukcja, hartowanie laserowe, czy pokrycia trybologiczne PVD. Wydarzenie skierowane jest do kadry zarządzającej, inżynieryjnej, działów konstrukcyjnych i technologicznych, zapewnienia jakości, zakupów i in.. Zainteresowanym uczestnikom wystawione zostaną certyfikaty szkoleniowe. Corocznie wręczane są wyróżnienia dla osób szczególnie zasłużonych dla tej branży w Polsce.

W przeddzień konferencji startuje Akademia Doskonałości z dodatkowymi zajęciami praktycznymi. Szczegóły na stronie: www.heat-treatment-forum.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij