W dniach 27-28 lutego 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting.

Lokalizacja:
Expo Silesia, Sosnowiec
Data rozpoczęcia:
27.02.2019
Data zakończenia:
28.02.2019
Strona www:
https://exposil...

Celem targów jest wymiana doświadczeń oraz zaprezentowanie aspektów związanych z efektywnym utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach przemysłowych, a także prezentacja narzędzi i rozwiązań wspierających zarówno procesy utrzymania ruchu i technologie przemysłowe.

Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce, ale też centrum branży Automotive. Zlokalizowanie INDUSTRYmeeting w tym regionie, to znaczący atut tych targów.

Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje m.in.: mechanikę i narzędzia, elektronikę i elektrykę, serwis i obsługę produkcji, BHP, przemysł 4.0, IT w przemyśle, logistykę, automatykę i robotykę, hydraulikę i pneumatykę, edukację i szkolenia, instytucje i media branżowe.

Do odwiedzenia INDUSTRYmeeting zostanie zaproszona: kadra zarządzająca i inżynierska licznych zakładów przemysłowych, dyrektorzy techniczni i wykonawczy, specjaliści, technicy i technolodzy, osoby odpowiedzialne za zarządzanie strategiczne w firmie, specjaliści ds. planowania produkcji, a także pracownicy naukowi.

Wzorem poprzedniej edycji Targom INDUSTRYmeeting towarzyszyć będzie Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting oraz kolejna odsłona seminarium pt.: Materiały Kompozytowe w Przemyśle.

Po raz pierwszy pojawi się również Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX , którego celem jest połączenie innowacyjności z logistyką oraz przemysłem. Premierę będzie miała również strefa dedykowana dla Przemysłu 4.0, gdzie zostanie zaprezentowana tematyka rewolucji przemysłowej.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij