Grzejnik Zehnder Vitalo Spa otrzymał certyfikat jakości „Home Zone – jakość i niezawodność”.

Innowacyjny, płaski, najwęższy na rynku grzejnik Zehnder Vitalo Spa został doceniony przez profesjonalne jury konkursu Home Zone. Certyfikacja ta ma na celu pomoc w urządzeniu domu w sposób, który spełni wszelkie wymogi najwyższej funkcjonalności, jakości i estetyki, przy zachowaniu solidności i uczciwości producenta wyróżnionego produktu.

Nagrodzony Zehnder Vitalo Spa oferuje najmniejszą głębokość zabudowy wśród grzejników łazienkowych dzięki wyrafinowanej technologii prasowania grafitu i miedzianego wkładu grzewczego. Natomiast niska waga pozwala na montaż nawet na lekkich ściankach. Grzejnik  ten wyznacza trendy dzięki duetowi projektantów King&Miranda. Organiczny kształt, innowacyjna technika i sprawność energetyczna to jego kluczowe cechy.

Grzejnik ten występuje w wersji z jednym lub dwoma gustownymi wycięciami na podgrzanie ręczników. Walory estetyczne i użytkowe w jednym. Dostępny w wielu kolorach, również w wersji z anodowanego aluminium w kolorze naturalnym.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij