Zehnder wzbogacił grzejnik konwektorowy Terraline o nową wersję kolorystyczną grilla, która imituje stal szlachetną.

Dzięki temu, że jest to klasyczny materiał – aluminium anodowane, używany do wykonania pozostałych grilli z oferty, dostępny jest on w atrakcyjnej cenie w zestawieniu z wysokimi walorami wizualnymi Inox.

Konwektory kanałowe Zehnder Terraline stanowią elegancką, wydajną alternatywę w sytuacji, gdy ze względów estetycznych trzeba zrezygnować z grzejników tradycyjnych lub nie jest możliwy montaż ogrzewania podłogowego, szczególnie w przypadku dużych okien. Pomieszczenia są szybko ogrzane, choć z całego grzejnika widoczne są tylko ramka i grill dekoracyjny.

Nowa wersja kolorystyczna grilla, o korzystnej cenie, jest odpowiedzią firmy Zehnder na zapotrzebowanie płynące z rynku.

Więcej na www.zehnder.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij