Zapraszamy do udziału w tym najważniejszym wydarzeniu branży oświetleniowej 2018 roku. W programie Targów kilkanaście szkoleń, warsztatów i konferencji.

Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2018 po raz 26. pokażą nowe technologie i rozwiązania!

Co nas odróżnia od innych imprez targowych?
- szkoleniowo-wystawowy charakter Targów
- możliwość poprowadzenia wykładów szkoleniowych, zarówno przez dużych graczy rynkowych, jak i mniejsze firmy posiadające innowacyjne rozwiązania
- wyselekcjonowany charakter odwiedzających: architekci i projektanci, osoby odpowiadające za inwestycje w budownictwie przemysłowym i biurowym, osoby odpowiedzialne za inwestycje publiczne i samorządowe, deweloperzy, producenci opraw i systemów LEDowych, wyższa kadra dozoru technicznego

Targi ŚWIATŁO - fakty:
- bogaty program spotkań szkoleniowych dla blisko 2000 uczestników
- efektywny sposób prezentacji produktów, technologii i rozwiązań
- gwarancja pozyskania klientów i nawiązania nowych relacji biznesowych
- dotarcie z ofertą do ponad 150 000 specjalistów
- możliwość nawiązania kontaktów z kontrahentami spoza UE
- pokazy i konkursy dla wystawców i odwiedzających
- Szeroka promocja Targów i nowości produktowych Wystawców
- Równolegle odbędą się Targi ELEKTROTECHNIKA oraz Wystawa TELETECHNIKA

Targi ŚWIATŁO skierowane są do:
- projektantów oraz architektów
- inwestorów
- odpowiadających za inwestycje w budownictwie biurowym i mieszkaniowym
- deweloperów
- producentów i dystrybutorów
- przedstawicieli władz samorządowych
- przedstawicieli hurtu i dystrybucji

W ramach Targów odbędą się:
- Konferencja Technologia LED i OLED
- Konferencja Architektura – ŚWIATŁO – Przestrzeń
- Szkolenie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego
- Seminarium dotyczące oświetlenia drogowego
- Warsztaty z zakresu pomiarów fotometrycznych układów LEDowych

Targom ŚWIATŁO towarzyszyć będzie m.in. Seminarium "Technologia LED i jej zastosowanie– możliwości, ograniczenia, przyszłość”, w którym udział w spotkaniu zapowiedzieli już przedstawiciele czołowych światowych producentów.
W programie Targów ŚWIATŁO znajdą się także inne konferencje, seminaria oraz warsztaty skierowane do architektów, m.in. ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ - spotkanie przyciągające co roku około 200 architektów i projektantów z całej Polski. Organizowane jest w ścisłej współpracy z Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich. W tym roku gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Susanna Antico, włoska projektantka oświetlenia zewnętrznego.

Targi ŚWIATŁO to także strefa WNĘTRZE OTWARTE specjalnie zaprojektowana przez architekt Justynę Smolec. Producenci i architekci będą w niej rozmawiać o tym jak mądrze projektować przestrzeń wiedząc, że ma ona istotny wpływ na życie. Nazwa strefy sugeruje otwartość umysłu w dialogu, a produkty, które ją wypełnią świadczą o otwartości w myśleniu o człowieku.

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji Targów można uzyskać na stronie internetowej targów www.lightfair.pl, kontakt: info@lightfair.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij