Konstrukcje warstwowe wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu, w tym także w budownictwie kubaturowym, gdzie znane są jako płyty warstwowe.

Płyty warstwowe są prefabrykowanymi elementami obudowy obiektów przemysłowych, handlowych, a nawet mieszkalnych, składającymi się z dwóch zewnętrznych okładzin i rdzenia. Okładziny zewnętrzne wykonane z materiału o wysokiej wytrzymałości (stal, aluminium) zabezpieczają rdzeń przed wpływami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi, a także nadają odpowiednią sztywność giętną płycie warstwowej...


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij