Oświetlenie obiektów handlowych to dość złożone zagadnienie – zarówno ze względu na różnorodność asortymentu i grup docelowych placówek, jak i brak precyzyjnych wytycznych dotyczących ekspozycji produktów.

Ma przy tym znaczący wpływ na wyniki sprzedażowe. Oto kilka zasad oświetlenia stref sklepu wraz z przykładami dobrych praktyk. Normy oświetleniowe skupiają się przede wszystkim na zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu osobom zatrudnionym w opisanych w dokumencie typach przedsiębiorstw. Na próżno szukać w nich zaleceń pozwalających optymalizować jakość doświadczeń zakupowych klientów i poprawiać tym samym wyniki sprzedażowe...


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij