Autor prezentuje trzeci z serii artykułów dotyczących prętowo-cięgnowych konstrukcji obiektów halowych. W edycji 2017 poradnika „Budujemy Hale” dokonał ogólnego przeglądu tych systemów...

...których zasadniczymi elementami są rozciągane wiotkie cięgna i membrany. W numerze 3/2017 „Nowoczesnych Hal” zamieścił listę ich zalet, które w jego mniemaniu powinny skłaniać inwestorów i projektantów do szerszego ich stosowania w praktyce. W poniższym artykule przedstawia współczesne konstrukcje składanych przekryć tego typu. Współczesne hale o różnych funkcjach coraz częściej są wyposażane w częściowo lub całkowicie składane konstrukcje przekryć. Lekkie ustroje prętowo-cięgnowe tworzone z wiotkich cięgien i membran oraz nielicznych prętów ściskanych wydają się szczególnie odpowiednie do wznoszenia obiektów ze składanymi dachami.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij