Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2017 po raz 25. pokażą nowe technologie i rozwiązania!

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
22.03.2017
Data zakończenia:
24.03.2017
Strona www:
http://www.ligh...

Zapraszamy do udziału  w tym najważniejszym wydarzeniu branży oświetleniowej 2017 roku. W programie Targów kilkanaście szkoleń, warsztatów i konferencji.

Co nas odróżnia od innych imprez targowych?
- szkoleniowo-wystawowy charakter Targów
- możliwość poprowadzenia wykładów szkoleniowych, zarówno przez dużych graczy rynkowych, jak i mniejsze firmy posiadające innowacyjne rozwiązania
- wyselekcjonowany charakter odwiedzających: architekci i projektanci, osoby odpowiadające za inwestycje w budownictwie przemysłowym i biurowym, osoby odpowiedzialne za inwestycje publiczne i samorządowe, deweloperzy, producenci opraw i systemów LEDowych, wyższa kadra dozoru technicznego


Targi ŚWIATŁO - fakty:
- bogaty program spotkań szkoleniowych dla blisko 2000 uczestników
- efektywny sposób prezentacji produktów, technologii i rozwiązań
- gwarancja pozyskania klientów i nawiązania nowych relacji biznesowych
- dotarcie z ofertą do ponad 150 000 specjalistów
- możliwość nawiązania kontaktów z kontrahentami spoza UE
- pokazy i konkursy dla wystawców i odwiedzających
- Szeroka promocja Targów i nowości produktowych Wystawców
- Równolegle odbędą się Targi ELEKTROTECHNIKA oraz Wystawa TELETECHNIKA

Targi ŚWIATŁO skierowane są do:
- projektantów oraz architektów
- inwestorów
- odpowiadających za inwestycje w budownictwie biurowym i mieszkaniowym
- deweloperów
- producentów i dystrybutorów
- przedstawicieli władz samorządowych
- przedstawicieli hurtu i dystrybucji

W ramach Targów odbędą się:
- Konferencja Technologia LED i OLED
- Konferencja Architektura – ŚWIATŁO – Przestrzeń
- Szkolenie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego
- Seminarium dotyczące oświetlenia drogowego
- Warsztaty z zakresu pomiarów fotometrycznych układów LEDowych


Liczna grupa odwiedzających Targi to przedstawiciele władz samorządowych i przedstawiciele jednostek odpowiedzialnych za budowę, modernizację i eksploatację urządzeń oświetleniowych, tak oświetlenia drogowego, jak i oświetlenia wewnętrznego w obiektach publicznych. Do tych osób kierujemy seminaria, szkolenia i konferencje dotyczące m.in. oświetlenia drogowego.
Jedno z nich odpowie na pytanie czy można się ustrzec błędów przy budowie i eksploatacji urządzeń oświetlenia drogowego.

Uczestników szkoleń oraz wszystkich przedstawicieli władz samorządowych i przedstawicieli jednostek odpowiedzialnych za budowę, modernizację i eksploatację urządzeń oświetleniowych, tak oświetlenia drogowego, jak i oświetlenia wewnętrznego w obiektach publicznych, zapraszamy do Targów ŚWIATŁO 2016. Jest to jedyna szansa zapoznania się ofertą ponad 450 wystawców, a także skonfrontowania i porównania ich ofert oraz podjęcia decyzji w co warto i należy inwestować.

W programie Targów ŚWIATŁO znajdą się także inne konferencje, seminaria oraz warsztaty skierowane do architektów, m.in. Konferencja dla architektów i projektantów wnętrz Światło W Architekturze połączona z wręczeniem nagród w Konkursach Rytm ŚWIATŁA i LAMPA DLA MAŁOLATA

ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ to spotkanie przyciągające co roku około 200 architektów i projektantów z całej Polski. Organizowane jest w ścisłej współpracy z Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich.

Gośćmi specjalnymi spotkania będą polskie gwiazdy architektury. Spotkanie uświetnią specjalnie przygotowane pokazy najnowszych technologii i rozwiązań z dziedziny oświetlenia.

Targom ŚWIATŁO towarzyszyć będzie także Seminarium "Technologia LED i jej zastosowanie– możliwości, ograniczenia, przyszłość”, w którym udział w spotkaniu zapowiedzieli już przedstawiciele czołowych światowych producentów.

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji Targów można uzyskać na stronie internetowej targów www.lightfair.pl, kontakt: info@lightfair.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij