Inwestorzy wybierają posadzkę przemysłową betonową utwardzoną powierzchniowo z kilku powodów. Może być ona najtańszą posadzką dostępną na rynku, i to zarówno w wykonaniu, jak i w eksploatacji.

Jest najszybciej wykonywaną posadzką (może być gotowa do użytku już po 28 dniach). Dodatkowo istnieje spora liczba fi rm na rynku, które mogą zaoferować dobrej jakości posadzkę przemysłową za uczciwą cenę – inwestorzy lubią mieć swobodę wyboru wykonawcy i nie być na nikogo skazanym. Nie oznacza to jednak, że jej wykonanie jest lekkie, łatwe i przyjemne. Nie oznacza to również, że może wykonać ją każda firma, na podstawie każdego projektu i w każdych warunkach.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij