Od 2 do 5 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich swoją ofertę zaprezentowało ponad 800 wystawców. W szczególnie dla nas ważnym - trzecim dniu, odbyła się konferencja „Nowoczesnych Hal”.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA od kilku lat są miejscem prezentacji innowacyjnych rozwiązań technologicznych, najnowszej oferty producentów, pozyskiwania oraz wymiany specjalistycznej wiedzy, a szczególnie bezpośredniego kontaktu z klientem i pielęgnacji dotychczasowych relacji biznesowych.
Tegorocznej BUDMIE towarzyszyły Międzynarodowe Targi Kominkowe, w ramach Klubu Premium zaprezentowano ponad 130 rynkowych nowości. Wiele produktów potwierdziło swoja innowacyjność i technologiczne zaawansowanie zdobywając Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wszystko to sprawiło, że całe wydarzenie skupiło na sobie uwagę kilku tysięcy gości oraz zwiedzających z całego świata.
Szczególnie istotnym dla czasopisma punktem w targowym harmonogramie była konferencja zorganizowana przez redakcję „Nowoczesnych Hal”, która odbyła się 4 lutego. Już po raz szósty udało nam się zgromadzić liczne grono 80 gości zainteresowanych aspektami ekonomicznego projektowania i wykonawstwa obiektów halowych. Zaproszeni prelegenci, specjaliści od lat działający w branży  podzielili się swoją fachową wiedzą i zaprezentowali rozwiązania dotyczące optymalizacji kosztów i ekonomicznego podejścia do planowania inwestycji. Dzięki zaangażowaniu naszych gości, uczestnicy konferencji mogli wysłuchać wystąpień dotyczących między innymi: racjonalnego projektowania stalowych i betonowych konstrukcji halowych, kreatywnego poszukiwania rozwiązań przy tworzeniu koncepcji projektowej dla uzyskania innowacji oraz nowych przepisów budowlanych w ujęciu praktycznym.
Konferencja „Nowoczesne Hale” po raz kolejny stała się platformą dialogu oraz wymiany doświadczeń pomiędzy praktykami i teoretykami oraz wpisała się  w kalendarz istotnych wydarzeń branżowych.
W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij