12 marca 2014 roku, podczas targów BUDMA odbyła się IV Konferencja naukowo-techniczna Stowarzyszenia DAFA „Dachy i Fasady – nowoczesność i bezpieczeństwo”

Wśród licznie zgromadzonego audytorium w liczbie blisko 150 osób znaleźli się specjaliści zawodowo związani z planowaniem i realizacją dachów płaskich oraz fasad: architekci, projektanci, wykonawcy, producenci, pracownicy jednostek naukowo-badawczych oraz reprezentanci środowisk akademickich. Na program Konferencji złożyła się prezentacja Stowarzyszenia oraz siedem interesujących merytorycznie prelekcji, wygłoszonych przez ekspertów DAFA.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij