Targi AUTOMATICON są największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
14.03.2017
Data zakończenia:
17.03.2017
Strona www:
http://www.auto...

Kolejna edycja targów AUTOMATICON odbędzie się między 14 a 17 marca 2017r. W EXPO XXI Warszawa – jest to nowoczesny obiekt zapewniający największą, profesjonalną powierzchnię wystawienniczą w samym centrum stolicy.
Imprezy towarzyszące targom to cykle seminariów, wykładów i prezentacji firm.

 

Targi dają Wystawcom doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów.

Według średniej danych z ostatnich czterech lat na targach zaprezentowało się ponad 300 wystawców, a odwiedziło je 720 firm reprezentowanych przez 12 000 zwiedzających.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij