Nasza spółka powstała w 1991 roku. Przez ponad 25 lat obecności na rynku wypracowaliśmy pozycję lidera, stając się jednym z najbardziej doświadczonych polskich zakładów wytwarzających elementy konstrukcji stalowych. „Łączymy wszystkie elementy” – tym dokładnie się zajmujemy.

Nasza spółka powstała w 1991 roku. Przez ponad 25 lat obecności na rynku wypracowaliśmy pozycję lidera, stając się jednym z najbardziej doświadczonych polskich zakładów wytwarzających elementy konstrukcji stalowych.
„Łączymy wszystkie elementy” – tym dokładnie się zajmujemy.

Od początku stawiamy na kompleksową obsługę inwestycji budowlanych – od projektowania i produkcji po budowę i montaż. Takie podejście pozwala na redukcję kosztów po stronie inwestora oraz terminowe zakończenie nawet największych projektów. Wśród inwestycji zrealizowanych przez naszą firmę na terenie Polski są obiekty użyteczności publicznej, przemysłowe, handlowo-usługowe oraz związane z ochroną środowiska. Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas realizowania tych przedsięwzięć, a także znajomość specyfikacji różnych typów obiektów stanowią dla naszych klientów gwarancję rzetelnej i terminowej realizacji najbardziej skomplikowanych technicznie i logistycznie inwestycji.

Naszą siłą są nie tylko technologia i know-how, ale przede wszystkim ludzie, nasi pracownicy – zgrany zespół wykwalifikowanych inżynierów i techników z wieloletnim doświadczeniem na każdym etapie realizacji inwestycji – od biura projektowego, poprzez wytwórnię konstrukcji stalowych, na ekipach budowlanych skończywszy.

Aktualnie nasza firma prowadzi jeden z najbardziej prestiżowych projektów w historii, jest to rozbudowa terminalu „B” na lotnisku w Pyrzowicach. Realizowana przez naszą firmę inwestycja zwiększy powierzchnię użytkową obiektu o 40%, a jego kubaturę o 35%, co pozwoli na zwiększenie obsługi pasażerskiej z 6 mln do 8 mln pasażerów rocznie.

PPUH PROMUS

Ruda Śląska Sp. z o.o.
41-709 Ruda Śląska ul. gen. Hallera 18a
tel. +48 32 342 06 00
e-mail: info@promus.com.pl
www.promus.com.pl

Rodzaje działalności:

  • budowa obiektów w systemie generalnego wykonawstwa,
  • produkcja i montaż konstrukcji stalowych,
  • kompleksowe projektowanie obiektów w oparciu o własną pracownię projektową,
  • budowa obiektów w formule „pakiet hala”,
  • konsulting i wsparcie w uzyskiwaniu pozwoleń na budowę.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij