Atlas Ward Polska: Jesteśmy polskim liderem w zakresie budowy obiektów kubaturowych i wielkopowierzchniowych. Kompleksowo zarządzamy procesami inwestycyjno-budowlanymi, począwszy od zrozumienia potrzeb klienta, przez projektowanie nowoczesnych rozwiązań, po zarządzanie procesami administracyjnymi i budowlanymi. Specjalizujemy się w budowie parków logistycznych, hal magazynowych i produkcyjnych, obiektów biurowych i ekologicznych.

AWARD Business Park, kompleks biurowców, siedziba Atlas Ward Polska, 13 900 m², Wrocław, woj. dolnośląskie

Atlas Ward Polska

Jesteśmy polskim liderem w zakresie budowy obiektów kubaturowych i wielkopowierzchniowych. Kompleksowo zarządzamy procesami inwestycyjno-budowlanymi, począwszy od zrozumienia potrzeb klienta, przez projektowanie nowoczesnych rozwiązań, po zarządzanie procesami administracyjnymi i budowlanymi. Specjalizujemy się w budowie parków logistycznych, hal magazynowych i produkcyjnych, obiektów biurowych i ekologicznych.

W ciągu 20-letniej działalności zrealizowaliśmy ponad 600 inwestycji o łącznej powierzchni przekraczającej 3 mln m2.

Indywidualne rozwiązania dla biznesu

Ekspert konstrukcji

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku zajmujących się budową hal i konstrukcji stalowych. Jako ekspert konstrukcji zajmujemy się projektowaniem, nadzorowaniem procesu produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Gwarantujemy najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy Certyfikowanym Producentem Konstrukcji Stalowych zgodnych z normą PN-EN 1090-1. Certyfikat otrzymaliśmy od jednostki notyfikowanej TÜV NORD Systems Gmbh & Co.KG. Na konstrukcje wystawiamy Deklaracje Własności Użytkowych i znak CE.

Generalny wykonawca

Bierzemy pełną odpowiedzialność za proces inwestycyjno-budowlany. Na każdym jego etapie gwarantujemy najwyższe standardy współpracy. Prace zawsze zaczynamy od rozpoznania koncepcji i potrzeb inwestora, następnie zajmujemy się projektowaniem, prowadzeniem procesów administracyjno-formalnych i całościową realizacją budowy. Finał stanowią oddanie obiektu do użytkowania oraz opieka nad klientem w okresie gwarancyjnym. Szczegółowy zakres naszych zobowiązań jako generalnego wykonawcy określamy zawsze indywidualnie, po gruntownym zapoznaniu się z potrzebami inwestora.

Zaprojektuj i wybuduj

Dzięki pracy w systemie „zaprojektuj i wybuduj” możemy wyeliminować nieścisłości powszechnie pojawiające się na styku projektów architektonicznych i wykonawczych. Proces realizacji inwestycji jest wówczas szybszy, czas do odbioru krótszy, a alokacja budżetu – wyjątkowo efektywna i precyzyjna. Przyjmując rolę doradcy i generalnego wykonawcy, dbamy o najwyższy poziom komfortu inwestora. Precyzyjnie dobieramy detale wpływające na tempo realizacji budowy oraz jakość przyszłego użytkowania obiektu. Komunikacja w systemie „zaprojektuj i wybuduj” jest sprawna, a procesy są transparentne.

Wybrane nagrody i certyfikaty

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

AWARD Business Park
53-033 Wrocław ul. Zwycięska 41
tel. +48 71 360 53 55

Oddziały:

Kraków
Poznań
Szczecin

www.atlasward.pl
7R Park Sosnowiec, park logistyczno-magazynowy, 22 600 m², Sosnowiec, woj. śląskie
Meble Wójcik, kompleks produkcyjno-magazynowy, łącznie 60 000 m², Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie
Bialmed, kompleks biurowo-logistyczny, 14 600 m², Pisz, woj. warmińsko-mazurskie
W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij