MCM Project: Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, a nasz zespół ma ponad 20-letnie doświadczenie w budowie hal stalowych. Budujemy dla największych polskich i zagranicznych firm. Uczestniczyliśmy w budowie kilkuset hal stalowych o powierzchni od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, a nasz zespół ma ponad 20-letnie doświadczenie w budowie hal stalowych. Budujemy dla największych polskich i zagranicznych firm. Uczestniczyliśmy w budowie kilkuset hal stalowych o powierzchni od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych.

Pracujemy z wiodącymi systemami projektowania i budowy hal stalowych, poznając ich mocne oraz słabsze strony. Czynnie uczestniczymy w procesach zmian i doskonalenia rozwiązań projektowo-wykonawczych, z uwzględnieniem wszelkich sugestii naszych klientów.

Rozumiemy, że inwestorzy budujący hale oczekują doświadczenia, zrozumienia ich potrzeb, rzetelnego wsparcia merytorycznego oraz zwyczajnej ludzkiej i biznesowej uczciwości. W procesie budowy hal każdy etap jest ważny i ma wpływ na końcowy efekt oraz zadowolenie z dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Od pierwszego kontaktu, kiedy się poznajemy i budujemy fundamenty wzajemnego zaufania, poprzez złożenie oferty i szukanie najwłaściwszych rozwiązań techniczno-cenowych, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Uczestniczymy aktywnie w realizacji kontraktu do etapu odbioru i rozpoczęcia użytkowania obiektu. Oferując doświadczenie i osobiste zaangażowanie, udowadniamy, że jesteśmy ekspertami od budowy hal.

Połączenie naszych doświadczeń wyniesionych z pracy z wiodącymi systemami budowy hal stalowych umożliwia nam oferowanie klientom zoptymalizowanego pod względem kosztów realizacji i rozwiązań technicznych produktu.
Nowoczesne rozwiązania techniczne, dbałość o każdy szczegół i cechy użytkowe obiektu są dla nas oczywistymi priorytetami.

Zespół MCM Project

Sukces MCM Project w dużej mierze zawdzięczamy naszemu zespołowi. Specjaliści z działów: sprzedaży, realizacji, projektowego i finansów, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu na rynkach polskim i zagranicznym stanowią nasz najistotniejszy kapitał. Dzięki wysokim kompetencjom oraz kreatywności proponujemy rozwiązania na miarę potrzeb, zgodnie ze światowymi trendami. Doskonała współpraca między naszymi działami pozwala zapewnić kompleksową obsługę naszych inwestorów, służąc im rzetelnym wsparciem podczas całego procesu inwestycyjnego.

Projektowanie hal stalowych

Oferujemy profesjonalny, poparty wieloletnim doświadczeniem szeroki pakiet usług architektoniczno-budowlanych. Nasz zespół doradza przy wyborze działek pod inwestycje, a także służy wsparciem zarówno w zakresie architektury budynku, jak i wszelkich szczegółów inżynieryjnych. Przygotowujemy dla Państwa analizy możliwości rozbudowy, a także pomagamy dopełnić wszelkich formalności, mogących wpłynąć na realizację planowanej inwestycji. Starannie analizujemy zapisy planów miejscowych czy decyzje o warunkach zabudowy. Towarzyszymy Państwu przez cały proces inwestycyjny – od momentu wyboru działki, do pozwolenia na użytkowanie budynku, służąc naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Wykonujemy kompleksowe projekty budowlano-wykonawcze. Nasze projekty hal doskonale wpisują się we współczesne standardy projektowania obiektów przemysłowych. Tworzymy plany, obejmujące m.in.: zagospodarowanie terenu, rzuty kondygnacji i fotorealistyczne wizualizacje projektów inwestycyjnych. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w kraju, odpowiedzialnymi m.in. za projekty konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz dróg.

Zrozumienie potrzeb klientów pozwala nam projektować unikatowe obiekty, spełniające wszelkie, najbardziej restrykcyjne wymagania. Rekomendowane przez nas rozwiązania są dostosowane indywidualnie do potrzeb inwestora. Zarówno podczas planowania, jak i realizacji kierujemy się ekonomią wykonania i użytkowania.

Konstrukcje stalowe

MCM Project oferuje konstrukcje stalowe, które umożliwiają realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów, spełniających najwyższe wymagania użytkowe.

Naszą ofertę wyróżnia doskonały stosunek ceny do jakości oraz czasu wykonania zlecenia.

Przed przystąpieniem do realizacji projektu należy zdecydować o tym, jaką konstrukcję nośną zastosować w danej hali. Ma to ogromne znaczenie dla właściwości całej budowli oraz jej ostatecznej funkcjonalności. W halach budowanych przez MCM Project wykorzystujemy konstrukcje blachownicowe, kratownicowe oraz mieszane, które mogą być jedno-, dwu- lub wielonawowe.

Konstrukcje stalowe mogą być niezwykle skomplikowane, dlatego też tak ważne jest pozostawienie wszystkich kwestii w rękach profesjonalistów. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz wyjaśnimy nawet najbardziej zawiłe zagadnienia techniczne naszych hal. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza umieszczonego w strefie kontaktu.

Generalne wykonawstwo

W ciągu 20-letniej kariery zawodowej uczestniczyliśmy w budowie setek hal stalowych o powierzchni od kilkuset do kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych, zarówno w systemie dostawy, montażu, jak i generalnego wykonawstwa.
MCM Project prowadzi działalność w branży budownictwa hal stalowych na terenie całej Polski, oferując usługi w zakresie budowy hal magazynowych, produkcyjnych i dla rolnictwa, a także: chłodni, mroźni, hal usługowych, sportowych oraz innych obiektów przemysłowych.

MCM PROJECT Sp. z o.o.

94-104 Łódź ul. Obywatelska 103
tel. +48 42 637 20 34
e-mail: oferty@mcmproject.com.pl
www.mcmproject.com.pl

Naszym inwestorom oferujemy dwa podstawowe poziomy realizacji hal:

  • dostawę i montaż hali wraz z niezbędną dokumentacją obejmującą projekt budowlany i wykonawczy w zakresie konstrukcji i obudowy hali oraz projekt budowlany w zakresie posadowienia hali (projekt fundamentów);
  • dostawę i montaż hali wraz z niezbędną dokumentacją oraz wykonanie prac ziemnych, fundamentowych i posadzki przemysłowej wraz z projektami wykonawczymi fundamentów i posadzki.

Jako doświadczony generalny wykonawca hal stalowych zawsze bierzemy pełną odpowiedzialność za przebieg budowy, oferując kompleksową obsługę. Uczestniczymy w inwestycji od momentu powstania koncepcji obiektu, poprzez prace projektowe i uzyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjnych, aż po budowę i przekazanie obiektu do użytkowania.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij